Tipy & Triky << ZPÁTKY NA ÚVOD

 

Jaké punčocháče?
Tak odborníci tvrdí, že neprůsvitné punčocháče a punčochy mají sílu vlákna 40 DEN a vyšší. Moje zkušenost je, že u lesklých punčocháčů s Lycrou to funguje hůř a chloupky to zakryje mnohem hůř než punčocháče bez lycry. Třeba černé punčocháče bez lycry, co mají DEN přes 20 fungují docela spolehlivě. Takže Lycra není TV friendly. Nejlepší zkušenost mám s černýma síťovanýma punčocháčema, které maskují fakt skvěle.
Co se týče obchodu, tak mám moc dobrou zkušenost s obchodem www.boma.cz. Je to kamenný obchod ve Vršovicích, sice spíš velkoobchod, ale když toho kupujete víc, tak většinou neotravují. Ceny jsou fakt dobrý a kvalita taky.

Přiznat se přítelkyni, že jsem TVčko?
Ano. TVčkovací tendence tě nepustí. A pokud to s holkou myslíš vážně, měla by vědět s kým chodí. Jinak riskuješ, že to budeš do konce života nějak skrývat.

Kde nakupovat?
Vzhledem k mým mírám si dost objednávám oblečení v USA. Dřív byl dobrý www.pierresilber.com ale teď má hrozný dodací lhůty, klidně 3 měsíce. Někdy kupuju přes www.ebay.com. Dost linků na obchody má na webu Paula.

Nalezené a uložené stránky:
Tady je pár stažených stránek, která jsem za ta léta našla a stály za to, si je schovat. Vše je v angličtině!

 

 

Copyright © Linda.TV 2006
Created by PaulaTV